Jak usunąć plamę z posadzki betonowej?

Firma Mycieposadzek.pl oferuje skuteczne i trwałe usuwanie plam olejowych z posadzek betonowych. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju, dysponujemy wieloletnim doświadczeniem – plamy oleju z posadzki betonowej usuwamy od 2007 roku. Mamy za sobą setki udanych zleceń (referencje). W latach 2007-2017 działaliśmy jako firma Lakszmi.

Plamy na posadzkach betonowych to dość częste zjawisko. Są różne przyczyny powstawania zabrudzeń:

  • wyciek z układu hydraulicznego wózków widłowych,
  • smar po przeglądzie urządzeń,
  • wyciek z maszyn,
  • i wiele innych.

W przypadku usuwania głębokich plam ważne jest umiejętne postępowanie, ponieważ można je utrwalić. Późniejsze usunięcie zazwyczaj nie jest możliwe i posadzkę trzeba szlifować. Wielokrotnie spotykaliśmy się z nieudanymi amatorskimi próbami czyszczenia.

Testujemy środki, które podobno mają usunąć plamy olejowe z betonu, jednak żaden z dostępnych w handlu dotychczas nie spełnił naszych oczekiwań. Używane przez nas preparaty wykonywane są na specjalne zamówienie.

Usuwamy też inne plamy np. po kwasie akumulatorowym. W Centrach Logistycznych to dość duży problem, ponieważ wózki widłowe często zasilane są akumulatorami kwasowymi. Podczas ładowania czy wymiany może dochodzić do uszkodzenia posadzki.

Wyjątkowo trudne do usunięcia są plamy powstałe przez składowanie na posadzce nowych opon (magazyny, salony samochodowe) Są to zabrudzenia bardzo trudne do usunięcia przez lokalny serwis sprzątający. Bez obaw, radzimy sobie z tymi zagadnieniami (zdjęcie 3).

Po wykonaniu naprawy posadzki oferujemy jej zabezpieczenie przed kolejnymi plamami: impregnacja i konserwacja posadzek.

Wszystkie zdjęcia poniżej powstały podczas prac wykonywanych przez naszą firmę.

Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Olej z Betonu

 

Profesjonalna Regeneracja Posadzki

 

Usuwanie Śladów Po Składowanych Oponach

 

Jak usunąć olej z betonu

 

Jak usunąć plamę po kwasie

 

Usuwanie plam Łódź

 

Naprawa posadzki Katowice

 

Wywabianie oleju z betonu

 

Usuwanie oleju z betonu