Na terenie całej Polski oferujemy Państwu skuteczną metodę szlifowania betonu i posadzek z tego materiału. Dzięki naszej usłudze beton stanie się nie tylko gładki, ale również będzie wyglądał niezwykle estetycznie.

 

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Naszą skuteczność potwierdzają największe firmy posadzkarskie i budowlane w kraju (sprawdź referencje).

                Mycieposadzek.pl tak pracujemy:


Usługi czyszczenia

 • centra logistyczne
 • zakłady produkcyjne
 • parkingi
 • przemysł spożywczy i farmaceutyczny
 • obiekty szkolne i sportowe
 • magazyny
szlifowanie betonu

Bez zbędnych przerw

 • wykonanie usługi przy minimalnej uciążliwości dla klienta
 • uzgodnienie i realizacja harmonogramu
 • praca na wydzielonym obszarze
 • terminowość
 • przestrzeganie BHP
 • możliwość wykonania usługi w nocy i dni wolne

Przykładowe prace

 • odkurzanie posadzek (filtry HEPA)
 • maszynowe mycie posadzek
 • usuwanie plam (olej, kwas, inne)
 • polerowanie betonu
 • usuwanie klejów, zapraw, żywic
 • impregnacja betonu
 • usuwanie oznakowania poziomego

Warto nam zaufać

 • wieloletnie doświadczenie
 • autorskie rozwiązania
 • nowoczesny sprzęt
 • liczne realizacje
 • referencje

                    Poznaj skuteczność naszych metod doczyszczania posadzek – zamów bezpłatną prezentację!

Skuteczne czyszczenie betonu
Maszynowe mycie podłóg
Mycie posadzek magazynowych

 • Polecamy Mycieposadzek.pl w dziedzinie specjalistycznego doczyszczania posadzek przemysłowych: doczyszczono 110 500 m².–Maciej Runkiewicz, Prezes Kajima Poland (2020)

 • Polerowany beton pięknie się prezentuje. Bez przerywania prac Zakładu wyremontowano ponad 13 000 m² posadzek.–Krzysztof Paprocki, Nord Napędy (2015)

 • Firma Goldbeck stwierdza, że współpraca z Państwem zawsze przebiega wzorowo: sprzątanie pobudowlane ponad 100 000 m².–Robert Krzemiński, Goldbeck (2009)

 • Wszystkie prace zostały wykonane w ustalonym terminie: doczyszczanie i impregnacja 12 000 m² posadzki betonowej.–Sławomir Makowski, Clip Logistyka (2019)

 • Wyróżnia Państwa skuteczność w doczyszczaniu trudnych do usunięcia zabrudzeń: doczyszczanie 45 000 m² posadzek.–Piotr Zbucki, Fibre System (2013)

 • Firma Mycieposadzek.pl zlecone zadanie wykonała terminowo i bez zastrzeżeń.–Antoni Dróźdż, Zarząd Dróg Powiatowych (2017)

 • Jesteście rzetelnym, solidnym i dobrze zorganizowanym partnerem w pracach porządkowych.–Elżbieta Kucharska, Gazeta Wrocławska (2009)

 • Prace nadzorował Pan Krzysztof Bajer (mycieposadzek.pl), którego solidność i rzetelność są godne pochwały.–Władysław Frasyniuk, Fracht (2015)

 • Polecamy Państwa Firmę jako gwaranta rzetelnie wykonanej pracy w obiektach użyteczności publicznej.–Karol Styś, Państwowa Inspekcja Pracy (2008)

 • Szlifowanie i polerowanie ponad 1200 m² posadzek betonowych w firmie 3M (Wrocław): stwierdzam należyte wykonanie prac.–Łukasz Bieliz, M+W Process Industries (2014)

 • Wszystkie prace zawarte w umowie zostały wykonane w sposób solidny i terminowy: czyszczenie ponad 2000 m² posadzek.–Dr Rainer Schechter, Südzucker Polska S.A. (2010)

 • Zlecenie zostało wykonane w terminie, jesteśmy zadowoleni z wykonanych prac: szlifowanie ponad 1 000 m² betonu.–Grzegorz Nowak, Electrolux (2012)

 • Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, usunięto wszystkie plamy z farby i smaru.–Kamila Różańska, Ruukki (2012)

 • Usługa wykonana była w terminie i z należytą starannością, rekomendujemy Państwa jako niezawodnego partnera.–Jolanta Kucharczyk, Dolnośląski Urząd Skarbowy (2011)

 • Firma Mycieposadzek.pl korzysta z najnowszych technologii w dziedzinie ochrony posadzek.–Damian Pawlak, Zeman HDF (2013)

 • Polecamy Państwa jako rzetelnego i kompetentnego wykonawcę usług doczyszczania i konserwacji posadzek.–Marek Kur, Silesian Grain (2012)

 

Jak działa szlifowanie betonu?

Szlifowanie posadzek wykonanych z betonu polega przede wszystkim na ich wyrównaniu. Dzięki wykorzystywanej przez firmy technologii posadzki stają się niesamowicie gładkie, a także błyszczące. Przeprowadzenie szlifowania pozwala również ułatwić utrzymywanie czystości podłogi. Dzięki szlifowaniu można z łatwością pozbyć się pojedynczych elementów, które znajdują się na naszej betonowej powierzchni. Szlifowanie pozwala również na uzyskanie dużo lepszej przyczepności podłoża, co jest niesamowicie istotne. Zwłaszcza, jeśli po domu poruszają się dzieci, o których bezpieczeństwo chcemy zadbać najbardziej.

Procesowi szlifowania najczęściej poddawane są różnego rodzaju posadzki, a także betonowe schody. W tym przypadku polerowanie takich nawierzchni pozwala osiągnąć efekt, który przypomina prawdziwy kamień. Dzięki szlifowaniu zwiększa się również odporność nawierzchni na ścieranie w trakcie codziennego korzystania z niej. Aktualnie szlifowanie jest wykonywane nie tylko w domach oraz mieszkaniach, ale również w różnego rodzaju biurowcach oraz przemysłowych obiektach. Odpowiednie wyszlifowanie powierzchni betonowych ma wpływ na funkcjonowanie podczas pracy, więc warto zwrócić na to uwagę. Jeśli chodzi o szlifowanie betonu Rzeszów oraz szlifowanie betonu Kraków to tam również tego typu usługi świadczymy.

Zlecenie szlifowania nawierzchni w naszym domu lub hali produkcyjnej naszej firmie będzie dobrym pomysłem. Jesteśmy wyposażeni w odpowiedni sprzęt, a także posiadamy ogromne doświadczenie, które w przypadku tego rodzaju usług jest niesamowicie istotne. Samodzielne szlifowanie podłóg może pochłonąć sporą ilość czasu więc dobrze będzie rozważyć zatrudnienie profesjonalnej firmy do tego typu działań. Spółki z o.o posiadające duże hale często korzystają z tego typu usług. W swojej ofercie posiadamy również mechaniczne czyszczenie podłóg oraz polerowanie betonu.

Szlifowanie posadzek betonowych

Budowanie lub remontowanie domów i mieszkań to okres w życiu człowieka, kiedy niesamowicie potrzebny będzie projekt zmian, których chcemy dokonać w budynku. Kiedy już uda nam się zadbać o te najważniejsze elementy w domu, warto zwrócić uwagę na detale, które mają istotne znaczenie przy wykończeniu budowy lub remontu naszych pomieszczeń. Wielu ekspertów uważa, że bardzo ważne jest to, aby zwrócić uwagę na posadzki. Nie ulega żadnej wątpliwości, że szlifowanie posadzki z betonu to niezwykle istotny element prac wykończeniowych w domu lub mieszkaniu. Szlifowanie betonu jest również wskazane w trakcie gruntownych prac remontowych w sytuacji, gdy doszło do całkowitego zerwania starej nawierzchni.

Beton polerowany może być za pomocą maszyn na dwa sposoby. Szlifowanie posadzek można wykonywać na sucho oraz na mokro. Polerowanie betonu wykonywane może być nie tylko z wykorzystaniem narzędzi, ale również ręcznie. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że jest to zajęcie zajmujące dużo więcej czasu niż polerowanie za pomocą narzędzi. Warto więc w trakcie planowania budowy lub remontu domu rozważyć skorzystanie z usługi szlifowania betonu, gdyż jest to zabieg cieszący się coraz większą popularnością. Wpływa też pozytywnie na wygodę użytkowania pomieszczeń po zakończony pracach remontowych lub wykończeniowych. Nasza firma zajmuje się również takimi usługami jak usuwanie plam oleju z betonu, a także usuwanie oznakowania poziomego wodą.

Szlifowanie powierzchni w mieszkaniu

Szlifowanie betonu to działanie, który pozwala uzyskać niesamowity efekt końcowy w naszym domu. Usługa szlifowania betonu sprawi, że powierzchnia będzie nie tylko błyszcząca, ale również gładka i równa. Na szlifowanie posadzek betonowych można się zdecydować nie tylko w przypadku nowych nawierzchni, ale również tych, na których widać już ślady użytkowania. Istnieje kilka technologii, które wykorzystuje się podczas szlifowania posadzek betonowych. Warto się z nimi zapoznać zanim zdecydujemy się na wybór odpowiedniej firmy do szlifowania naszych posadzek. Usługi takie jak mycie posadzek Łódź, mycie posadzek Zielona Góra oraz mycie posadzek Gorzów Wielkopolski również świadczymy w tych miastach.

Czym szlifować beton?

Wiemy już mniej więcej na czym polega szlifowanie betonu. Może to znacznie podnieść jakość użytkowania danego pomieszczenia, więc można dowiedzieć się na ten temat odrobinę więcej. W pierwszej kolejności powinniśmy zadać sobie pytanie jak szlifować beton? Jeśli już zdecydujemy się na szlifowanie betonu to bardzo ważną kwestią będą odpowiednio dobrane narzędzia. Wiele ekspertów poleca szlifierki, które należy wyposażyć w odpowiedniej jakości tarcze. Dobrze jednak mieć też na uwadze to, że istnieją firmy, które zajmują się szlifowaniem powierzchni. Nasza firma świadczy tego typu usługi w wielu miastach kraju. Posiadamy odpowiednie maszyny i urządzenia, które pozwalają osiągnąć zadowalający klienta efekt końcowy. Naszych klientów interesuje też często konserwacja betonu oraz naprawa wylewki betonowej.

Diamentowe polerowanie powierzchni w domu

Klienci zastanawiający się nad skorzystaniem z naszej usługi powinni zdawać sobie sprawę z tego, że istnieje kilka bardzo dobrych metod na skuteczne polerowanie betonu. Obecnie bardzo popularne jest korzystanie z polerowania starych i nowych powierzchni diamentową techniką. Prace wykonywane w ten sposób zostały sprawdzone w budownictwie i za każdym razem przynoszą one precyzyjne końcowe rezultaty. Diamentowego szlifowania używa się w celu całkowitego wygładzenia powierzchni i usunięcia z niej starych powłok. Jeśli chodzi o diamentowe szlifowanie betonu Warszawa jest miastem gdzie również wykonujemy tę usługę.

Proces diamentowy pozwala na szlifowanie między innymi takich powierzchni jak: sufity, podłogi, posadzki. Nasza firma koncentruje się przede wszystkim na szlifowaniu betonu i posadzek. Diamentowe szlifowanie betonu można zastosować również w przypadku złożonych nawierzchni. Mowa to chociażby o powierzchniach przygotowanych do montażu lub schodach. Dobrze będzie więc zajrzeć do naszej oferty na stronie, gdzie znajduje się menu z wszystkimi naszymi usługami. Dla osób zainteresowanych polecamy również frezowanie betonu. Frezowanie betonu umożliwia usunięcie jego nadmiaru z powierzchni posadzki. Jeśli chodzi o maszynowe doczyszczanie posadzek cennik można poznać po skontaktowaniu się z nami drogą telefoniczną.

Szlifowanie posadzki betonowej cena za wykonanie pracy

Jeśli chodzi o szlifowanie betonu cena w głównej mierze uzależniona będzie zarówno od rozmiaru powierzchni, jak i warstw, które trzeba będzie wyrównać. W przypadku, gdy interesuje nas za beton szlifowany cena dobrze skontaktować się z nami w celu poznania większej ilości informacji. Swoje usługi oferujemy również w mieści Warszawa. Wielu naszych partnerów jest zadowolonych z połysku ich posadzek z betonu po naszych działaniach. Wybierz więc mądrze firmę, która zajmie się szlifowaniem Twoich posadzek. Istnieje wiele reklam o różnej treści dotyczących szlifowania betonu, a nasza firma stara się wykonywać swoją pracę z należytą dokładnością. Klientom oferujemy również czyszczenie posadzek przemysłowych oraz czyszczenie betonu.