Usuwanie linii ostrzegawczych i pasów w magazynach

Oznakowania tego rodzaju powinny być usunięte przed kolejnym malowaniem, przebudową czy opuszczeniem magazynu. Developerzy przykładają dużą wagę do tego by otrzymać magazyn w stanie zbliżonym do idealnego.

Potrafimy odnowić każdy rodzaj posadzek, dlatego oferujemy również usuwanie wszelkich linii ostrzegawczych pokrytych różnymi farbami. Mieliśmy przypadki usuwania nawet kilkunastu nałożonych na siebie różnych farb.

Bardzo ważne by farba została usunięta do końca wraz z „cieniem”. Prawidłowo usunięta farba nie zostawia „cienia” na posadzce (jak na zdjęciu 3).

Posadzki betonowe łatwo uszkodzić wysokim ciśnieniem, dlatego w żadnym wypadku nie wolno jej czyścić myjkami typu Karcher. Podczas czyszczenia ciśnieniowego w pomieszczeniu powstaje bardzo duża wilgotność co dyskredytuje zupełnie tę metodę. Mechaniczne sposoby usunięcia farby jak śrutowanie czy piaskowanie nie są polecane, ponieważ beton zostaje mechanicznie uszkodzony a szorstka posadzka będzie się łatwo brudzić w przyszłości.

Od 2007 roku stosujemy metody chemiczne do usuwania farb z posadzek. Jak do tej pory nie spotkaliśmy oznakowań poziomych, których nie potrafiliśmy usunąć.

Usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

 

Usuwanie linii w magazynie

 

Usuwanie oznakowania poziomego

 

Usuwanie cienia farby

 

Usuwanie linii ostrzegawczych

 

Zmywanie farby z posadzki

 

Jak usunąć farbę z posadzki?

 

Remont posadzki betonowej