Mycie posadzek

To najczęściej realizowana przez nas usługa, w ciągu ostatnich kilku lat umyliśmy posadzki na powierzchni około 3 500 000 m². Prace wykonujemy na terenie całego kraju.

Bardzo ważne jest wykonanie usługi w sposób prawidłowy tak aby nie uszkodzić impregnatu czy posypki cementowej i nie utracić gwarancji wykonawcy posadzek. Wykonujemy również usługi na posadzkach objętych gwarancją producenta (patrz – referencje).

 • 100% satysfakcji, 0% ryzyka - bezpłatna prezentacja i wycena!

  Zadzwoń lub napisz – przyjedziemy i wykonamy bezpłatną próbę czyszczenia Twojej posadzki. To jedyny sposób, by ocenić rodzaj i nasilenie zabrudzeń, dobrać ekonomiczną i skuteczną metodę czyszczenia.

 • Rozsądne ceny

  Chcesz umyć a może doczyścić swoją posadzkę? Świetnie się składa, ponieważ dysponujemy sporym doświadczeniem a wszystkie prace wykonujemy samodzielnie bez podzlecania – dlatego przygotujemy dla Ciebie najlepszą jakościowo i cenowo ofertę!

 • Chronimy środowisko naturalne i Twoje pieniądze

  Skuteczne czyszczenie nie wymaga użycia dużej ilości chemii. Precyzyjnie dobrane stężenie, wysokiej klasy atestowany środek + dopracowana przez lata technika pracy pozwalają nam na uzyskanie jakości, o której konkurencja może tylko pomarzyć :)

 • Coś więcej?

  Odnawianie nawierzchni posadzek betonowych i żywicznych, polerowanie posadzki betonowej, naprawa i wymiana dylatacji. Jeszcze więcej? Możesz nam zaufać, poradzimy sobie!

 W czym możemy Ci pomóc?

Maszynowe mycie posadzki…

Dokładne mycie posadzki…

Mycie posadzek sklepowych…

Sprzątanie posadzek…

Czyszczenie posadzek przemysł spożywczy…

Sprzątanie hal przemysłowych…

Mycie posadzek magazynowych…

Mycie posadzek przemysłowych…

Mycie magazynów…

Profesjonalne mycie posadzki…