Impregnacja posadzki betonowej.

Każda posadzka betonowa musi być chroniona przed wnikaniem plam i zabrudzeń. W zależności od tego jak bardzo jest eksploatowana należy ją co pewien czas poddawać konserwacji.

impregnacja posadzek

 

Zasadniczym problemem posadzek betonowych jest ich pylenie. Dotyczy to szczególnie tych powierzchni, które nie są polerowane, dlatego beton musi być pokryty specjalnym utwardzaczem, który ogranicza pylenie i pęknięcia powierzchniowe.

Dzięki temu łatwiej jest utrzymać bieżąca czystość a erozja betonu zostaje powstrzymana.  W zależności od przeznaczenia obiektu rekomendujemy utwardzenie posadzki co 4 lata.

Stosujemy dwa rodzaje impregnatów- wierzchnie, które ograniczają przed wnikaniem plam oraz preparaty wzmacniające i utwardzające beton.

Wybieramy preparaty sprawdzonych producentów, impregnaty te są skuteczne i sprawdziły się u najbardziej wymagających klientów.

Impregnowanie posadzki z betonu:

impregnacja betonu

 

W ostatnim czasie pojawiło się dużo ofert impregnacji środkami niewiadomego pochodzenia. Przyjmujemy zasadę, że nie eksperymentujemy u naszych klientów, dlatego używamy skuteczne markowe preparaty, które sprawdziły się już na milionach metrów kwadratowych posadzek.

Są to bezpieczne produkty z wszystkimi niezbędnymi dokumentami i badaniami łącznie z atestem Państwowego Zakładu Higieny, dlatego mogą być również używane w przemyśle spożywczym.

Realizujemy dużo zleceń impregnacji posadzek przemysłowych, dlatego możemy zaproponować Ci usługę bardzo dobrej jakości w atrakcyjnej cenie!

Usługi impregnacji posadzek wykonujemy na terenie całej Polski.