Gruntowne czyszczenie jest usługą, którą co pewien czas należy wykonać w przypadku każdego rodzaju posadzki. Usługę wykonuje się z użyciem ciężkich szorowarek i specjalistycznej chemii.

Prace planujemy biorąc pod uwagę rodzaj i stan posadzki. W ciągu kilku lat praktyki przetestowaliśmy setki środków i metod czyszczenia, dlatego z powodzeniem radzimy sobie z  zabrudzeniami pozornie nie do usunięcia!

 • 100% satysfakcji, 0% ryzyka - bezpłatna prezentacja i wycena!

  Zadzwoń lub napisz – przyjedziemy i wykonamy bezpłatną próbę doczyczenia Twojej posadzki. To jedyny sposób, by ocenić rodzaj i nasilenie zabrudzeń, dobrać ekonomiczną i skuteczną metodę czyszczenia.

 • Rozsądne ceny

  Chcesz umyć a może doczyścić swoją posadzkę? Świetnie się składa, ponieważ dysponujemy sporym doświadczeniem a wszystkie prace wykonujemy samodzielnie bez podzlecania – dlatego przygotujemy dla Ciebie najlepszą jakościowo i cenowo ofertę!

 • Chronimy środowisko naturalne i Twoje pieniądze

  Skuteczne czyszczenie nie wymaga użycia dużej ilości chemii. Precyzyjnie dobrane stężenie, wysokiej klasy atestowany środek + dopracowana przez lata technika pracy pozwalają nam na uzyskanie jakości, o której konkurencja może tylko pomarzyć :)

 • Coś więcej?

  Odnawianie nawierzchni posadzek betonowych i żywicznych, polerowanie posadzki betonowej, naprawa i wymiana dylatacji. Jeszcze więcej? Możesz nam zaufać, poradzimy sobie!

 W czym możemy Ci pomóc?

 

Doczyszczanie posadzek…

Doczyszczanie Poznań…

Doczyszczanie posadzki…

Ciśnieniowe mycie posadzki…

Doczyszczanie posadzki przemysłowej…

Doczyszczanie starych posadzek…

Mycie magazynu…

Doczyszczanie posadzki Wrocław…

Profesjonalne doczyszczanie posadzki…

Doczyszczanie posadzek Katowice…


 

W przypadku czyszczenia posadzki istotne są następujące czynniki:

 • ustalenie metody pracy (maszyna, osprzęt),
 • dobór właściwego związku chemicznego,
 • jego optymalne stężenie
 • czas działania.

Kombinacja tych czynników daje tysiące możliwych rozwiązań. Najlepsze z nich w konkretnym przypadku może wybrać wyłącznie doświadczony specjalista.

Efektem niewłaściwego doboru technologii jest niska skuteczność (częsta przypadłość sezonowych firm) a w skrajnych przypadkach wyjałowienie impregnatu i uszkodzenie posadzki.